Wraca moda na hippi i boho

W modzie coraz częściej powraca się do starych trendów. W poszukiwaniu ciekawych stylizacji kreatorzy sięgają po wiele ciekawych motywów związanych z modą lat siedemdziesiątych czy osiemdziesiątych. Z jednej strony z mody tamtych lat wybierane są jedynie pojedyncze elementy, które następnie łączone są z bardziej współczesnymi strojami. Z drugiej strony powracają również całe stylizacje, które pozwalają na uzyskanie klimatu dawnych lat.

W modnych trendach można zauważyć powrót stylizacji związanych z ruchem hippisowskim z lat siedemdziesiątych. Przede wszystkim modne są luźne stylizacje na hippi oparte na luźnych, wielokolorowych a przede wszystkim pastelowych spódnicach czy sukienkach. Modne stają się również charakterystyczne dla hippisów kapelusze.
Styl boho, który również chętnie stosowany jest obecnie przez projektantki jest natomiast stylem eklektycznym, który pozwala na łączenie w sobie dodatków i elementów stroju z różnych stylizacji. W stylu tym można zauważyć czerpanie z mody hippisów. Z drugiej strony do ważnych elementów mody boho zaliczyć można również elementy strojów cygańskich.
Stylizacje boho podobnie jak hippi to wygodne i luźne fasony, które doskonale sprawdzają się przede wszystkim w okresie letnim ze względu na przeważającą zieleń w poszczególnych elementach stroju. Stylistyka boho pozwala na łączenie wielu odmiennych elementów, co pozwala przede wszystkim na uzyskanie bardzo oryginalnego wyglądu. Jednocześnie etniczne wzory pozwalają również wyróżnić się bardzo odważnymi strojami.

Comments are closed.

 • Wybierz odpowiednią szczotkę do brody.

  49 lat ago
  Pielęgnacja brody jest niezbędna, jeśli ma się one właściwe prezentować. Brak pielęgnowania brody sprawia, że broda jest nieestetyczna i zamiast być atutem w wyglądzie mężczyzny będzie szpecić twarz, choćby ze względu na nierówne rośnięcie brody, czy też włosy, które układają się w niekontrolowany sposób. Odpowiednie pielęgnowanie brody wymaga posiadania zarówno właściwe dopasowanych kosmetyków, jak…
 • Ondulacja włosów

  49 lat ago
  Trwała ondulacja i farbowanie to w dzisiejszych czasach równie powszechne zabiegi fryzjerskie co przedłużanie i zagęszczanie włosów. Co więcej, nie każda pani zdaje sobie z tego sprawę, że modelki też nie mają idealnych fryzur. Sztab specjalistów pracuje podczas sesji zdjęciowych by ich włosy wyglądały tak a nie inaczej. One też mają swoje małe sekrety,…
 • Jak rozpoznać świetnego fryzjera?

  49 lat ago
  Znalezienie dobrego fryzjera wymaga zainteresowania się usługami fryzjerskimi, które są dostępne w danej miejscowości. Najlepszym sposobem oceny jakości usług oferowanych przez fryzjera jest przede wszystkim liczba klientów korzystających z jego usług. Z tego względu dobrym rozwiązaniem jest decydowanie się na korzystanie z usług fryzjerów wskazanych przez osoby bliskie z rodziny czy też przez znajomych.
 • Środki pomagające w stabilizacji pracy serca

  49 lat ago
  Trzeba przyznać, że ludzkie serce bywa bardzo obciążane. Dzieje się tak dlatego, że wiele osób obecnie musi pracować na kilku różnych etatach, a jednocześnie nie są one w stanie jeść o regularnych porach. Wobec tego co jakiś czas zaczynają odczuwać różne dolegliwości ze strony swojego serca. Do pewnego stopnia te dolegliwości są przez nich…