Wraca moda na hippi i boho

W modzie coraz częściej powraca się do starych trendów. W poszukiwaniu ciekawych stylizacji kreatorzy sięgają po wiele ciekawych motywów związanych z modą lat siedemdziesiątych czy osiemdziesiątych. Z jednej strony z mody tamtych lat wybierane są jedynie pojedyncze elementy, które następnie łączone są z bardziej współczesnymi strojami. Z drugiej strony powracają również całe stylizacje, które pozwalają na uzyskanie klimatu dawnych lat.

W modnych trendach można zauważyć powrót stylizacji związanych z ruchem hippisowskim z lat siedemdziesiątych. Przede wszystkim modne są luźne stylizacje na hippi oparte na luźnych, wielokolorowych a przede wszystkim pastelowych spódnicach czy sukienkach. Modne stają się również charakterystyczne dla hippisów kapelusze.
Styl boho, który również chętnie stosowany jest obecnie przez projektantki jest natomiast stylem eklektycznym, który pozwala na łączenie w sobie dodatków i elementów stroju z różnych stylizacji. W stylu tym można zauważyć czerpanie z mody hippisów. Z drugiej strony do ważnych elementów mody boho zaliczyć można również elementy strojów cygańskich.
Stylizacje boho podobnie jak hippi to wygodne i luźne fasony, które doskonale sprawdzają się przede wszystkim w okresie letnim ze względu na przeważającą zieleń w poszczególnych elementach stroju. Stylistyka boho pozwala na łączenie wielu odmiennych elementów, co pozwala przede wszystkim na uzyskanie bardzo oryginalnego wyglądu. Jednocześnie etniczne wzory pozwalają również wyróżnić się bardzo odważnymi strojami.

Comments are closed.

 • Właściwości leków przeciwalergicznych : allegra

  48 lat ago
  Nie da się ukryć, że jednym z częściej wybieranych przez pacjentów poradni alergologicznych lekarstw dostępnych bez recepty jest lek allegra. Jest to stosunkowo nowy produkt na rynku, jednak już zyskał popularność zarówno wśród lekarzy, jak i pacjentów. Na czym polega działanie tego leku i dlaczego warto sięgnąć akurat po niego?
 • Płytki, które robią wrażenie

  48 lat ago
  Projektanci wnętrz jako nieliczni zdają sobie sprawę z tego, że czasem wystarczy tylko solidnie wykonać podłogę, aby uzyskać atrakcyjny efekt. To dlatego zabierając się za aranżację dowolnego wnętrza, kładą szczególny nacisk na płytki, a w pierwszym momencie na ich wybór. Niektórzy polecają płytki monocibec, które tworzone są w oparciu, o najwyższej jakości materiały, dzięki…
 • Problemy z nietrzymaniem moczu

  48 lat ago
  W dzisiejszych czasach problem, którym jest nietrzymanie moczu, okazuje się czymś zupełnie normalnym. Wielu ludzi boryka się z daną dolegliwością i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Zazwyczaj znana jest jako popuszczanie, problem z pęcherzem, nadczynność pęcherza, czy nawet wyciekanie moczu. Bez względu jak to się nazwie i określi, problem będzie dotyczył tego samego.…
 • Makijaż wielokolorowy

  48 lat ago
  Połączenie ciepłego złota, brązu, zieleni i pomarańczu wbrew pozorom nie musi wyglądać śmiesznie i zbyt ekstrawagancko. Odpowiednie połączenie tych czterech kolorów pozwala natomiast na uzyskanie efektu tęczy. Na początek na całej powiece należy dokładnie rozprowadzić cień złoty poczynając od linii rzęs i stopniowo prowadzić kosmetyk ku brwiom. Potem za pomocą brązowego cienia należy namalować…